Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse poleasingowe samochody dostawcze

Poleasingowe dostawczaki w promocyjnym finansowaniu

Data publikacji 12 lipca 2022


Należy mieć świadomość, że obecnie istnieje dużo form finansowania samochodów dostawczych. Przedsiębiorcy bardzo często mają problem z podjęciem decyzji, gdyż nie wiedzą, które rozwiązanie będzie dla nich najlepszym możliwym w danym momencie. Warto wtedy skorzystać z pomocy firm specjalizujących się w finansowaniu zakupu pojazdów. MAN Financial Services może pomóc właścicielowi firmy w wybraniu najbardziej efektywnej opcji.

Poleasingowe samochody dostawcze w leasingu

 

Najczęściej wymienianą zaletą tego rozwiązania jest fakt, że nie trzeba wykładać dużej gotówki na zakup. Jest to opcja dla przedsiębiorców, którzy są zainteresowani zachowaniem elastyczności finansowej, z także nie są jeszcze pewni, czy po zakończeniu umowy leasingowej, będą chętni na zatrzymanie samochodów. Do atutów leasingu operacyjnego należy zaliczyć brak dodatkowych kosztów, niska miesięczna rata, dwie opcje zakończenia umowy, a także szybka i kompleksowa procedura. Godny uwagi jest fakt, że rozwiązanie doskonale zda egzamin w przypadku małych, średnich i dużych firm, które potrzebują poleasingowych samochodów dostawczych. Nie można oczywiście zapomnieć o niezwykle elastycznym okresie finansowania, który wynosi od 24 do 60 miesięcy.

Poleasingowe samochody dostawcze w najmie długoterminowym

Przedsiębiorca, który zdecyduje się na wynajem długoterminowy, będzie płacił niskie miesięczne raty. Zaletą tej formy finansowania jest brak ukrytych kosztów. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że ustalona z góry rata będzie także zawierała takie opłaty, jak podatek drogowy, pakiet serwisowy, ubezpieczenie oraz koszty rejestracji. MAN Financial Services pomoże dobrać właścicielowi firmy najlepszą możliwą ofertę. Przedsiębiorcy są bardzo zadowoleni z faktu, że zachowają płynność finansową. Kapitał nie zostanie bowiem zamrożony. Wszystkie Poleasingowe samochody dostawcze będą wynajmowane bez blokowania kapitału. Ponadto przedsiębiorca nie będzie musiał obawiać się o to, że pojazdy będą tracić w czasie na wartości. Zaletą jest także bezproblemowe zarządzanie budżetem, Jak zostało już wspomniane wcześniej wszystkie raty są stałe. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że firma nie będzie również ponosiła dodatkowych kosztów eksploatacyjnych poza wymianą opon czy wydatkami na paliwo. Przedsiębiorca dodatkowo będzie mógł liczyć na niezwykle kompleksową obsługę w przypadku likwidacji ewentualnych szkód komunikacyjnych. Oznacza to, że samochody poleasingowe są pod świetną opieką praktycznie przez cały czas obowiązywania umowy.

Redakcja beyondresources.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

samochód w leasingu dla firmy