Strona główna
Finanse
Tutaj jesteś
Finanse samochód w leasingu dla firmy

SEATY i CUPRY w niskiej racie dla Twojej firmy

Data publikacji 21 lipca 2022


Samochód służbowy to zawsze wizytówka firmy – im bardziej reprezentacyjny, tym bardziej rośnie renoma firmy, co pozytywnie wpływa na jej wizerunek i tym samym skuteczną reklamę. Dlatego coraz więcej firm wybiera leasing jako wygodną formę finansowania nowego samochodu, na przykład takiego jak nowy, sportowy SEAT czy CUPRA.

Samochód w leasingu dla Twojej firmy

 

Leasing to dla firm sposób finansowania, który polega na tym, że to leasingodawca kupuje wybrany samochód osobowy, dostawczy, niezbędną w dla rozwoju Twojej firmy maszynę czy nawet mieszkanie, a następnie użycza Ci je na pewnych określonych z góry warunkach. Oznacza to, że właścicielem nowego samochodu jest leasingodawca, ale służy on Tobie oraz Twojej firmie. Z tego tytułu to również on ponosi koszty serwisów i ewentualnych napraw. Ty natomiast z tego względu ponosisz comiesięczne i z góry ustalone raty. Taka umowa najczęściej zawierana jest na kilka lat. Samochód w leasingu dla firmy jest więc znacznie bardziej korzystnym rozwiązaniem niż różnego rodzaju niepewne kredyty, tym bardziej że można pozwolić sobie tak naprawdę na każdy model samochodu.

Reprezentacyjne samochody sportowe

Samochody sportowe odznaczają się niezwykłym designem oraz mocą. Są one szybkie i bardzo reprezentacyjne – nic więc dziwnego, że to właśnie takie marki jak hiszpańska CUPRA cieszą się sporym zainteresowaniem. Ta marka samochodu odznacza się niemiecką precyzją i wytrzymałością, a także hiszpańskim wdziękiem, elegancją i dynamiką. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się także samochody sportowe marki SEAT – teraz można zdecydować się na taki Samochód w leasingu dla firmy w niskich i bezpiecznych ratach.

Jak uzyskać leasing samochodu w niskich ratach?

 

Tak naprawdę na uzyskanie leasingu może pozwolić sobie praktycznie każda firma, która istnieje co najmniej o trzech miesięcy. Każdy leasingodawca posiada własne kryteria, które określają, czy Twoja firma jest na tyle wiarygodna, że można użyczyć jej konkretnego samochodu. Jeśli firma nie miała problemu z wypłacalnością, to wybranym samochodem można cieszyć się praktycznie od zaraz – zupełnie bez większych i skomplikowanych formalności. Najbardziej interesującą kwestią są comiesięczne raty, jakie firma z tytułu użyczenia samochodu będzie ponosić. Aby zorientować się w tej kwestii, to warto skorzystać z rozwiązania, jakim jest kalkulator leasingu samochodowego. Dzięki niemu możemy w prosty sposób dowiedzieć się, jakie raty wchodzą w rachubę i czy są one adekwatne do naszych możliwości. Jest to na pewno przydatne rozwiązanie szczególnie dla firm, które jeszcze nie korzystały z tej formy finansowania nowego samochodu.

Wysokość raty w leasingu – od czego zależy?

Oczywiście każdy leasingobiorca oczekuje, że raty za wymarzony, firmowy samochód będą jak najbardziej przystępne. Kalkulator leasingu samochodowego pokazuje, że wpływ ma to co najmniej kilka czynników, a najważniejsze z nich to oczywiście model samochodu oraz jego cena. Jednak podmioty, które udzielają leasingu firmom, poszukują rozwiązań, które będą jak najbardziej korzystne dla każdego leasingobiorcy. Dzięki temu nowym samochodem może cieszyć się praktycznie każdy, kto zdecyduje się na taką formę finansowania nowego samochodu dla firmy. Oczywiście niskie raty dla każdego mogą oznaczać inną zupełnie inną kwotę, dlatego warto zastosować przymiarki właśnie z kalkulatorem leasingu samochodowego. Co dzieje się z samochodem po wygaśnięciu umowy? – Można zarówno oddać go właścicielowi, jak i wykupić na własność.

Redakcja beyondresources.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?

samochód w leasingu dla firmy